באיזה חודשים הכי מומלץ להתחתן בבאר שבע?

בעבר רוב האנשים בחרו להתחתן בבאר שבע, בדיוק כמו בכל עיר אחרת, בחודשי הקיץ. לכאורה הקיץ נחשב למועד המושלם עבור החתונה האידיאלית, היות ומדובר על מזג אוויר חמים ונעים, שמאפשר לערוך את החתונה באוויר הפתוח כפי שעושים רבים בבחירת גן אירועים במרכז למשל. רוב הזוגות מעדיפים את האווירה הנעימה של רוח קיצית, ירח מלא ושמיים מלאי כוכבים. הדבר מהווה את התפאורה המושלמת עבור כל סוג של חתונה. האורחים יכולים להגיע בבגדים קלילים ונעימים יותר, אין צורך להתכסות במעילים וכל האירוע הופך לנעים ומרגש יותר. מצד שני, כדאי לזכור כי בחודשי הקיץ המחירים יהיו גבוהים יותר והסיכוי למשא ומתן מוצלח מול אולמות אירועים בבאר שבע יהיה קטן יותר. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי מי שמתכנן על חתונה באוויר הפתוח חייב להתחשב בתנאי מזג האוויר. בדיוק כמו שבחורף יכול להפתיע אתכם גשם או רוחות חזקות, כך בקיץ אתם עלולים להיתקל ביום שרבי ויבש, רוחות חמות ועוד.

אולמות אירועים בבאר שבע – טיפים למתלבטים

באר שבע ידועה בטמפרטורות הגבוהות שלה, דבר שמעודד את רוב הזוגות להתחתן בחודשים הפחות חמים. אומנם הנטייה הכללית היא להתחתן באזור האביב, בזכות האווירה הרומנטית ומזג האוויר הנאה, אך כאמור, המחירים גבוהים יותר ויש צורך להזמין מקום לפחות שנה מראש (תוכלו לקרוא בנושא באתר 10COMM). מצד שני, חתונות סתיו – חורף נחשבות לפחות אטרקטיביות, דבר שמאפשר להוריד מעט את המחירים וליהנות מרשימת המתנה קצרה יותר. מי שמתחבר למסורת היהודית למשל, יודע כי כל חתונה שנערת בחודש כסליו, תהיה שמחה ומאושרת יותר. בחודש זה חל חג החנוכה, דבר שהופך את החודש למיוחד ולמומלץ ביותר לחתונות. הדבר נכון גם עבור חודש אדר, שבו חל חג הפורים. זוהי הזדמנות טובה לשמוח ולהתחיל חיים חדשים עם בן או בת הזוג.

לסיכום, כל מי שמתכנן את החתונה שלו, חייב לקחת בחשבון את כל הגורמים השונים הנוגעים לדבר. יש צורך להתחשב במזג האוויר, במחירי אולמות אירועים בבאר שבע, במחירי הקייטרינג ושאר הספקים וכמובן לזכור להתארגן בהתאם. רוב האנשים נהנים לצאת החוצה ולנשום מעט אוויר תוך כדי האירוע, כך שאין ספק כי מזג האוויר מהווה חלק חשוב מההחלטה.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה