כלה? אל תוותרי על הלבשה תחתונה

היום הגדול והמרגש ביותר שחיכית לו כל כך סוף סוף הגיע! לאחר חודשים של סידורים, תזמונים, בירורים ובעיקר ריצות הגיע היום הגדול בו את נישאת לבן זוגך האהוב. אך האם זכרת את כל הדברים החשובים? כולל הבגדים אותם תלבשי ביום החתונה?

כמובן שיש את השמלה הלבנה, החגיגית והנוצצת שבלעדיה חתונה היא לא חתונה, אך מה בנוגע לבגדי ההלבשה הנוספים כמו הלבשה תחתונה? חשוב מאוד שיהיו ברשותך פריטי הלבשה תחתונה סקסית, נעימים ונוחים במיוחד ליום החתונה. מכיוון שיום החתונה מתחיל משעות הבוקר המוקדמות וכרוך בשעות רבות שעלייך לבלות בסלון הכלות, יציאה לצילומים בשטח והגעה לאולם בטרם הגעת המוזמנים.

אלו פריטי ההלבשה התחתונה שאסור לך לוותר או להתפשר עליהם – כך היום הגדול יהפוך להיות מהנה וקל הרבה יותר.

מחטב נוח ומחמיא ליום המאושר בחייך

מומלץ לכל כלה לרכוש הלבשה תחתונה מיוחדת שכוללת מחטב נעים ונוח שיהיה לה ביום החתונה. תפקיד המחטב כשמו כן הוא, לחטב את הגוף ולהבליט את מה שצריך ולהסתיר את מה שלא. יש חשיבות לבחירת סוג המחטב שתלבשי ביום החתונה, הוא צריך להיות נוח ומחמיא לגוף ולשמלה שאת לובשת, אך יחד עם זאת גם לא להיות צמוד והדוק מדי או בולט. ממש כמו ללכת עם ולהרגיש בלי.

חזייה נוחה ומעוצבת

בחרי לרכוש חזייה נוחה במיוחד ליום החתונה. ישנן שמלות המעוצבות בצורה כזו שאינן מצריכות לבישת חזייה, מכיוון שהתופרת הלבישה חזייה בתוך השמחה עצמה. מצד אחד זה נוח כי לא צריך ללבוש חזייה בנוסף לשמלה, אך מצד שני זה מסרבל מאוד את השמלה ומכביד עליה.

במידה ובחרת סוג שמלה ללא חזייה מובנית, בחרי חזייה נוחה ומעוצבת כך שאם היא תבצבץ מתוך השמלה מיוחדת היא תיראה מיוחדת ויפה כאילו היא ממש חלק מהשמלה עצמה.

הלבשה סקסית לערב הכלולות

ערב החתונה הוא הערב המרגש בחייך. את ובן זוגך מוצפים ברגשות מאושרים ומתחילים לעכל את האירוע הגדול, את המסיבה הנוצצת וכמובן את המאורע של החופה שקשר אתכם אחד לשני לעולם. העבירו את ערב הכלולות עם בילוי זוגי ורומנטי במיוחד, בליווי בייבידול סקסי ומפנק שירגש עוד יותר את בעלך הטרי.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה