קייטרינג לאירועים – ההבדל בין צל"ש לטר"ש

מה הוא דבר החשוב ביותר בכל אירוע? עם אילו ציפיות אתם מגיעים ברגע כניסתכם למקום החגיגה? כנראה שלרובנו התשובה ברורה – ציפיות לאוכל איכותי וטעים שיאפשר לנו לחגוג על בטן מלאה ושמחה.

קייטרינג לאירועים

אחד השיעורים החשובים שלומדים באולם האירועים הוא ההדדיות. מה זה אומר? ככל שתכבד יותר את אורחיך כך הם ישיבו לך ויחגגו איתך בשמחה רבה עד השעות הקטנות. דרך מרכזית להביע את הערכתכם לאורחים הוא דרך המזון וליתר דיוק באמצעות שירותיו של קייטרינג לאירועים. כאשר תבחרו נותן שירות איכותי, שנמצא בפרטים הקטנים, מתחייב לרכיבים טריים ואיכותיים ועושה כל שביכולתו על מנת להשביע את רצון האורחים אז התוצאות יהיו בהתאם.

על מה כדאי להקפיד בבחירת קייטרינג לאירוע?

 

  1. מנות התואמות לקהל האורחים – אמנם נשמע הדבר טריוויאלי לחלוטין אך מתברר כי זוגות רבים בוחרים את תפריט האירוע על פי טעמם אישי ולא על פי דעת הקהל שלהם. חשוב להבין כי הסיכוי שהזוג באמת יוכל להנות מהאוכל ביום חתונתו הוא קלוש והאורחים הם אלה שצריך לספק. לכן, אם מדובר על זוג צמחוני עם קהל אורחים מגוון מאוד אז אין צורך לכפות עליהם רק תפריט צמחוני אלא לאפשר שילוב של מנות המתאימות לקהל צמחוני וגם מנות בשריות לאלה שלא מתחברים לקונספט.

    את תפריט האירוע כדאי להרכיב יחד עם עוד אנשים שאינם מחזיקים בטעם דומה לשלכם (זוהי דוגמה טובה למה לא לקחת רק את ההורים לטעימות כי הרי חלקתם את אותן המנות לאורך השנים).
    בקשו מזוג חברים עם העדפות שונות משלכם להגיע אתכם לאירוע הטעימות ולתת את דעתם בנוגע לתפריט ולמנות השונות.

  2. קייטרינג המציע מנות טריות הנעשות במקום – אתם חושבים לעצמכם כי כל המנות אמורות להיות טריות ושהדבר ברור מאליו, אך לצערכם לא אלו פני הדברים. אתם תגלו כי ישנם נותני שירות המכינים את המנות מראש ולעיתים אף משתמשים בשאריות של אירועים קודמים. לכן, וודאו את הנושא עם בעלי הקייטרינג, הגיעו לאירוע שהוא מבצע ובדקו את אופן ההתנהלות של הצוות לאורך היום. לדוגמה, אם עתיד להיות בשר על האש אז בקשו להבין מתי הוא עולה על המנגל, האם יש מעשנת שנמצאת בסמוך לאירוע וכיו"ב.
  3. מבוגר אחראי מטעם הקייטרינג – לא פעם תופתעו לגלות שהאיש איתו סגרתם את כל הפרטים אינו נמצא כלל באירוע שלכם. נפוץ מאוד הדבר בחודשי הקיץ העמוסים בהם מקיים הקייטרינג אירועים רבים ושולח אנשים מטעמו לנהל את האירוע שלכם. לא אחת "תתקלו" בילד צעיר שקיבל אחריות והוא זה המופקד על תוצאות האירוע שלכם. לפיכך, כדאי לוודא בעת החתימה על זכרון הדברים כי מנהל הקייטרינג איתו קבעתם את התנאים הוא זה שיפקח עליהם בשטח. כמובן כי אם זה קייטרינג המנהל עשרה אירועים במקביל יהיה הדבר קשה עד בלתי אפשרי, אך כדאי להתכונן גם לכך ולהבטיח כי את האירוע שלכם ינהל אדם בעל ניסיון ובר סמכא שידע לתת מענה לכל סוגיה שתעלה, ומניסיון הן יעלו.
  4. הקפידו לאכול לפני האירוע – אם מדובר על זוג בחתונה או משפחה החוגגת את בר או בת המצווה אין זה אומר כי לא מגיע לכם להנות. חגיגה על בטן מלאה תאפשר לכם לשתות בהנאה, לקבל אנרגיות להמשך האירוע ולתהות על איכות אוכל בטרם הוא מגיע לקיבת האורחים. יש לתאם עם מנהל הקייטרינג את השעה בה אתם רוצים שיגיעו אליכם המנות (ורצוי לבחור ולומר להם מה אתם מעדיפים). אז שיהיה בתאבון ותהנו מכל רגע.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה