כמה עולה קופה ממוחשבת לעסק?

קופה ממוחשבת לעסק

עדיין אין לך קופה ממוחשבת?

קופה ממוחשבת זו קופה אשר חייבת להיות בכל בית עסק, מדובר על קופה חכמה אשר יכולה להקהל עליך רבות בהרבה תחומים שונים בעסק. למשל מסייעת בבקרה על כמות של סחורה, יודעת מה המאזן הכלכלי שיש בבית העסק ועוד. בגלל היתרונות הרבים שיש לקופה ממוחשבת היא קופה מסוקשת מאוד, המאמר הבא נביא עבורך את טווח המחירים עבור קופה מסוג זה ואיפה ניתן לרכוש.

מה משפיע על המחיר של הקופה?

יש כמה פרמטרים אשר יכולים להשפיע על מחיר קופה ממוחשבת לעסק חדשה. המחיר משתנה מחברה לחברה, יש חברות שמוכרות קופות ביותר לעומת כאלו אשר מוכרות בפחות, לכן המחיר עשוי להשתנות בין חברה לחברה, לכן מומלץ לערוך סקר שוק קטן לפני רכישה.

שנת יצור

ככל שהקופה חדשה יותר ככה גם המחיר יהיה גבוה יותר, אם רוצים את הקופה הכי משוככלת שיצאה אז סביר להניח כי היא תעלה כמה אלפי שקלים. אבל ניתן גם לרכוש קופה פחות חדשה בהבדל של כמה מאות שקלים פחות מאשר קופה חדשה.

סוג קופה

ישנם כמה סוגים של קופות ממוחשבות , לכל סוג וסוג יש תג מחיר שונה. חלק מהקופות יותר גדולות או יותר משוכללות ולכן יעלו יותר, גם קופות אלו יעלו לך בסביבות כמה אלפי שקלים. אבל יש סוגים של קופה ממוחשבת פחות משוכללים אבל גם יותר זולים אשר יעלו כמה מאות שקלים פחות.

לסיכום

קופה ממוחשבת חדשה לבית העסק זה לא דבר זול במיוחד, אבל חשוב לזכור שלא כל יום קונים קופה ממוחשבת. לכן אם כבר קונים קופה ממוחשבת לעסק עדיף ללכת על בטוח ולרכוש את הטובה ביותר.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה