רישיון קבלנים – כך תעשו את זה נכון

רישיון קבלנים

לעיתים אנו נדרשים לשפץ את הבית, אולי רק מי שיש לו ידי זהב ועודף זמן יתעסק עם שיפוץ. על מנת שמישהו יבצע את העבודה עבורנו, יש ליצור קשר עם קבלן, חשוב לוודא שיש לו רישיון קבלן.

קבלן רשום או לא?

אז הנה בחרתם את הקבלן המתאים לשפץ לכם את הבית, למרות שהוא איש נחמד ועושה רושם של מקצועי, זה לא אומר דבר. בשוק ישנם קבלנים שהם כן רשומים וכאלה שלא, והוא דווקא בין אלה שאין להם רישיון. ההמלצה: לא להתעסק איתו.

כאשר מדובר ברישום קבלנים , הסיווג שלהם מתחיל ברמה 1 כאשר רמת הסיווג הגבוהה ביותר היא 5. יש הרבה מאוד סוגים של רישיונות, אך הסיווג משתנה בין היתר בשל היקף הכספים הנדרש לפרויקט.

פנייה לעו"ד

הדרך הנכונה להוציא מעמד של קבלן רשום, היא לפנות לעו"ד בעל וותק בתחום זה, הסיכויים לקבל מעמד של קבלן רשום הינם אופטימליים.

הרי קבלנים רשומים מקבלים בסופו של דבר רישיון, זוהי הוכחה שהקבלן אכן פועל לפי החוקים.

החשיבות הרבה של עו"ד

אם אתם באמת רוצים להיות קבלן רשום, כאשר הסיווג שלכם הוא 1, אין ספק שעו"ד מנוסה יוכל לסייע לכם בהעלאת הרמה לשתיים. את הקבלנים בודקים מכל כיוון, אולם לבדיקות הקבלנים הללו, יש כמה סיבות:

בראש ובראשונה, רשם החברות. יש גם לבדוק שהקבלן עמד בכל הסטנדרטים הנדרשים ממנו, הוא חייב להיות יותר ממאה אחוז, שכן, יש גם את הצד השני שהם הצרכנים, זהו אחד הנושאים העיקריים בהם מעורב רשם החברות.

בזכות רישיון קבלן, הקבלנים יוכלו כל פעם מחדש ליצור  לעצמם פרסטיז'ה, ייווצר להם שם טוב, וכך יוכלו די בקלות להוציא רישיון בניה ברמה של 5.

> תוכלו לקבל מידע נוסף על קניית רשיון של קבלן רשום באתר של עו"ד תומר סופר

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה