מסאג' אבנים חמות – מה הסגולות שלו?

האם ניסיתם אי פעם מסאג' אבנים חמות? אם לא אז הגיע הזמן. זהו עיסוי נהדר, המשרה רוגע וחמימות. מסאג' אבנים חמות כשמו כן הוא. המעסה עושה שימוש באבני בזלת, הן כמובן חמות, וכמו כן נעשה שימוש בשמן שקדים או שמנים ארומתרפיים אחרים.

במיוחד בימי הקורונה, תקופה מאוד מתוחה לכולנו, זהו עיסוי מומלץ המאזן הן את הנפש והן את הגוף.

סגולות ידועות

עיסוי באבנים חמות לא מביא רק לאיזון ושחרור חסימות, הוא מסייע להמרצת הדם, קיימת השפעה על מערכת העצבים, אם אתם מתוחים, זה העיסוי האולטימטיבי עבורכם. כמו כן, וזהו נושא חשוב מאוד בימי קורונה, הוא מחזק את מערכת החיסון.

מסאג' מסייע לכל הסובלים מכאבי גב, (מי מאתנו לא)? הוא מרגיע, משכך כאבים ומחושים. כאשר הנפש שלנו סובלת, זה משפיע על הגוף, כאשר הגוף סובל, יש השפעה על הנפש. מדובר בגישה ההוליסטית, הקשר בין גוף לנפש הוא הדוק מאוד, הרי זה הגיוני.

מאין הרעיון?

מסאג' אבנים חמות או עיסוי רקמות עמוק אינן המצאה חדשה, מקור העיסוי הוא ביבשת אמריקה. השבטים האינדיאנים הם המקור לשיטת עיסוי זו, הם עשו שימוש באבני בזלת החמות. כאשר האבנים הן חמות, הן מסייעות להרגעת הגוף והנפש ומביאות להרפיה.

דרך הטיפול

מסאג' אבנים חמות, מתבצע הן באמצעות האבנים המחוממות והן באמצעות שמנים שונים. יש לשכב על מיטת טיפולים, כאשר המעסה מביא להרפיה באמצעות עיסוי של השרירים, הגב ואזורים אחרים בגוף ומנטרל מכאובים. אבנים אלה משפיעות על מוקדי האנרגיה.

הן גם מסייעות לסובלים מבעיות רפואיות שונות, כגון: דיכאון, מתח נפשי, דלקות מפרקים, לסובלים מפיברומיאלגיה, הפרעות שינה, ועוד מצבים רפואיים אחרים שניתן לטפל בהם בשיטה לא קונבנציונלית.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה