שמלות כלה יד שניה

כשמדובר ברכישת שמלת כלה, לכלות נוטות להיות רשימת כביסה של דברים שצריך לקחת בחשבון. לבן או צבעוני? ארוך או קצר? מסורתית או לא שגרתית? לעטות או לא לרפות? זהו תהליך יקר, ובשילוב עם כל שאר הרכישות לחתונה וירח דבש, אולי כדאי לחשוב על שמלות כלה יד שניה..

שמלות כלה יד שניה

אין זה פלא שתעשיית החתונות העולמית מוערכת בשווי של 80 מיליארד דולר. שמלות כלה נהיו יקרות אך עם השנים – גם יותר נגישות למי שלא יכול לעמוד בתשלומים בלתי פרופורציונליים

ב- 2020 יש עוד דבר שיש לקחת בחשבון: כלות רבות קונות שמלות יד שנייה כדי לקצץ בעלויות ואת טביעת הרגל האקולוגית שלהן. קניות מעגליות – קניית בגדים משומשים במקום החדרת מוצר חדש לשוק – נחשבת כיום לדרך הקיימת ביותר לקניות לחתונה.

פלטפורמה לחיפוש שמלות כלה יד שניה

בשנה האחרונה בלבד, מצאה פלטפורמת החיפוש העולמית "ליסט", כי נרשמה עלייה של 93% בתצוגות של שמלות כלה בבעלות פרטית, ועלייה משולבת של 42% בחיפושים קשורים תוך שימוש במונחים כמו 'וינטאג' ו'יד שנייה'.

עבור הכלה המודעת לחשבון הבנק שלה וההשפעה הסביבתית שלה, קיימים המקומות טובים ביותר למציאת שמלות כלה יד שניה, החל ממקומות מקוונים לשווקי 'וינטאג' ועד לשמלות כלה מתצוגות אופנה נחשבות.. ממש כך.

כמה עולה שמלת כלה ממוצעת?

על פי בדיקות שונות, שמלת הכלה הממוצעת עולה יותר מ- 2580 ש"ח, תג מחיר מופקע עבור אלפי כלות שרוצות לרכוש שמלה בזול כמו באתר Bebride, בתקווה לקזז את העלות שסביר להניח שהן ילבשו רק פעם אחת. ברשת ניתן למצוא כמה וכמה שמלות כלה איכותיות מיד שניה במחירים נוחים שמתאימים לכל נפש.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה