כמה אטרקציות לפורים שחובה לעשות לילדים

בפורים הילדים מתחפשים בשמחה עצומה ולכן הם הופכים שחקנים לכמה ימים. זו בדיוק ההזדמנות להכניס אותם לעולם התיאטרלי ולאפשר להם להיות דמויות שונות לתקופה קצרה.

אטרקציות לפורים

בפורים אפשר להציע לילדים לראות תיאטרון רחוב שיש בו דמויות רבות. השחקנים הרבים לובשים בגדים שמאפיינים את הדמויות שהם מייצגים וכך הילדים קשובים להצגה ולמסרים, הם נהנים מאד מקטעי הצחוק הפורימיים.

בנוסף לכך מגיעים להטוטנים אשר מעניקים לילדים מופע מסקרן ומרתק שכולל פעילויות כמו ג'אגלינג. הם מצליחים לזרוק כלפי מעלה שלושה חפצים כמו כדורים ולתפוס את כולם ולהמשיך בסדרת הג'אגלינג גם עם פריטים אחרים כמו לפידי אש.

הגעה לקרקס

קרקס הוא אחד המופעים האהובים ביותר מתוך אטרקציות לילדים. הם אוהבים מאוד את שחקני הקרקס שיוצרים עבורם הצגה הכוללת דמויות רבות, אינספור סיטואציות מצחיקות שמבצעות מהלכים מטופשים לקול צחוקם של הילדים.

חלק מהשחקנים הולכים על קביים ולכן הם מאד גבוהים, דבר שמפתיע מאוד את הילדים והם יוצרים איתם אינטראקציות שיתופי פעולה, משחקים מדליקים, שרים שירים ורוקדים ריקודים נפלאים וכך כולם מאושרים ושמחים.

סדנאות לפורים

השחקנים מעבירים לילדים סדנאות יצירה לילדים אשר כוללות פעילויות שונות כמו צביעה, גזירה, ציור עבודה בגבס ובחומרים נוספים. כשיש חופש זה תחליף מצוין לפעילות בגן ובבית הספר ולכן הילדים משקיעים בעבודות ומייצרים פריטים נפלאים ומעוררי השתאות בהדרכתם של השחקנים היצירתיים.

במהלך הסדנאות הם גם נהנים מפעילות עם בועות סבון באמצעות משחקים גדולים אשר יוצרים בועות סבון ענקיות אשר עפות בכל המרחב. להשלמת שעות הכיף הם נהנים ממתקנים מתנפחים איכותיים אשר הם נהנים לטפס עליהם שוב מעלה מעלה, להתגלש למטה וליהנות מעוד אטרקציות לפורים!

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה