סוגי טבעות אירוסין

טבעות אירוסין יש במבחר סגנונות ועיצובים. ניתן לחלק אותם למספר קטגוריות בולטות. הסגנון הקלאסי הוא כמובן הטבעת שעליה יהלום מרכזי אחד, והסגנונות המיוחדים מגיעים בעיצובים מיוחדים, פעמים הם מעוצבים לפי הזמנת הלקוח שמעוניין להעניק טבעת מיוחדת בעיצובה. להלן ניתן לקבל מידע על הסוגים השונים של הטבעות ועל המאפיינים שלהם, בקרו גם באתר https://www.boorsa.co.il להתרשמות ממגוון הטבעות הקיימות בשוק.

קלאסית – סוליטר

הטבעת הרווחת והפופולארית ביותר היא טבעת סוליטר. זו הטבעת שרובנו מכירים בה משובץ יהלום אחד במרכז הטבעת. יש לשים לב לכך שגם תחת קטגוריה זו עשויות להיות טבעות פשוטות יחסית לעומת טבעות יקרות מאוד. כיוון שהיהלום היחיד ששובץ בטבעת יכול להיות יהלום בגודל של עשר קראט. וזה אומר שלא מדובר על טבעת פשוטה וזולה. לרוב הטבעת עצמה תהיה מעוצבת בקו נקי.טבעות אירוסין

קלאסית משובצת יהלומים

כאן מדובר על טבעות בהן מלבד ליהלום המרכזי המשובץ במרכז הטבעת משובצים יהלומים נוספים וקטנים יותר. טבעת זו מיועדת למי שמעוניין לרכוש טבעת בסגנון קלאסי אבל לשדרג אותה. היהלומים הקטנים מעשירים את המראה של הטבעת ומדגישים את הגודל של היהלום המרכזי.

טוויסט

מדובר על סגנון עיצובי בו יש אלמנטים מנוגדים. העיצוב הפופולארי בסגנון זה הוא כעין שתי זרועות הפוכות שפונות זו לעבר זו במרכז הטבעת מסביב ליהלום. אך העיצוב עשוי להיות מגוון. כאשר מרכיב הטוויסט מהווה חלק מעיצוב הטבעת. הטוויסט יוצר מראה בולט יותר והעיצוב שלה בסגנון מיוחד יותר.

היילו

היילו משמעותה הילה. מדובר על טבעות בהן היהלום המרכזי מוקף יהלומים. היהלומים הללו יוצרים את ההילה. ההילה מעניקה לטבעת מראה יוקרתי. גם המחיר של הטבעת מושפע באופן משמעותי. אפקט ההיילו מדגיש את היהלום המרכזי ועושה את הטבעת לבולטת יותר.

טבעת שקועה

מדובר על טבעות בהן היהלום לא מוחזק בין שיני הזהב, אלא מושקע בתוך שקע מיוחד בגוף הטבעת. גם באופן שיבוץ זה ניתן למצוא את כל סוגי העיצובים.

וינטאג'

אלו טבעות בעיצוב רטרו שמדגיש בעיקר את עיצוב הטבעת עצמה. לרוב גוון הזהב הוא צהוב או וורוד. טבעת זו היא בעלת עיצוב מיוחד ובולט.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה