למה כל כך חשוב להתייעץ עם מאמנת עסקית?

כל עסק מתחיל בחלום, או חזון, ושניהם זקוקים לתרגום נכון למעשים דרך הגדרות נכונות. את העסק מקימים באופן מעשי לא רק בפתיחת תיק ברשויות המס אלא גם בהכנת תכנית עסקית שכוללת יעדים ממשיים להשגה. גם כשהעסק הוא מימוש של שאיפה אישית עדיין יש לפעול בו בצורה עסקית מסודרת כדי שיעלה על פסים מעשיים להצלחה. את זה עושים בדרך כלל על ידי הדרכה והנחיה גם כדי ללמוד כיצד כל בעל עסק יכול לממש את עצמו בצורה מיטבית.

למה חשוב לעבוד עם מאמנת עסקית?

עסקים בימינו מתנהלים עדיין על בסיס ידע בסיסי שאינו משתנה לעולם – רווח והפסד ומוסר עבודה, אבל יש בכל זאת הבדלים שגורמים לכל כך הרבה בעלי עסקים לקבל ייעוץ וליווי של מאמנת עסקית. בגלל השינויים בתקשורת ובשקיפות שלה נדרשות גם תובנות ומיומנויות חדשות משום שהלקוחות שונים. הלקוחות יותר מודעים למה שהם מחפשים ויש להם היצע יותר מגוון. כמו כן, השוק עצמו שונה מהותית ומחייב מצוינות על מנת להתבלט וגם להתפתח כל הזמן ולהתקדם. 

להתאים את העסק למאפייני התקופה והדרישותהדינמיות בימינו מחייבת בעלי עסקים ללמוד להתאים את עצמם ולא להסתפק עוד בגישה הפשטנית לעסק, אלא לבנות חנות שמתאימה את עצמה לזמן ולשוק המתפתח. משום כך, גם בעל העסק חייב לצמוח אתה ולהתאים אותה אחרת לא תהיה לו זכות קיום. זה הרבה יותר נוח לעשות זאת עם מי שעוזר לכם לראות את החוזקות והחולשות שלכם, לבנות אתכם תכנית עבודה שתתאים לכם ולכישורים שלכם וגם תחזק את האמון בעצמכם במקום שיש בכך צורך. מאמנת עסקית מטפלת בעסק בעזרתכם, והמטרה שלה היא לעזור לכם לשפר את ההתנהלות של הארגון שלכם דרך התובנות. קראו עוד על אימון עסקי באתר של דורית קיי.

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה