רוצים לייבא מסין? כדאי שתקראו את זה

רוצים לייבא מסין? כדאי שתקראו את זה

כל הנושא של ייבוא מסין מתבצע היום באופן סיטונאי. כל היצרנים הגדולים עברו לייצר את המוצרים להפצה בסין. כך שלמעשה יש לייבא את כל אותם המוצרים ארצה באמצעות יבואנים. ברור כי יבוא כזה כרוך בתשלומי מכס שלא פעם עשויים להפוך את הרכישה כולה לבלתי משתלמת בעליל. אז אם מדובר בכמויות סיטונאיות, לא תמיד זה יהיה משתלם ולא פעם עשוי להתברר כי היבוא הוא יקר מידי בסיכומו של דבר. אך אם מבצעים את היבוא בצורה חכמה, אפשר בהחלט להגיע לפטור ממכס או לכל הפחות להקלה בתשלומי המכס.

קניה קמעונאית בסין

כאשר מדובר על ייבוא אישי מסין של מוצרים קטנים או בכמות קטנה, הרי שם לא תהיה חובה לתשלומי מכס. אך חשוב לדעת כי לא כל מוצר שפטור ממכס, אכן יהיה בסיכומו של חשבון פטור מהמכס. כי אם נרכוש כמה מוצרים יחד והם לא ממש צריכים להיות יקרים. המחיר הכולל של הכול יחד אפילו אם זה רק יהיה קצת מעל 200 ₪ זה כבר עלול להיות כרוך במכס. 

הקנייה הקמעונאית אמורה להיעשות בצורה חכמה ושקולה מתוך היכרות וידע איך וכיצד לגשת אל החנויות הללו על מנת שהקנייה תהיה קנייה חכמה ומהירה בלי עלויות מיותרות.

קונים איכות

הסינים הם כוח עבודה זול וישנם מקרים רבים שהתמורה אשר מתקבלת לאחר ההשקעה היא תמורה לא ממש שווה. האיכות של המוצרים תהיה ירודה, המוצרים שיתקבלו תהייה נמוכה כך שכל ההשקעה ממש לא תהיה שווה.

על מנת שהקנייה תהיה קנייה חכמה, חשוב לבחון היטב מה עומד מאחורי כל אותם המוצרים והאם אכן הייצור הוא ייצור איכותי. אף אחד אינו רוצה לרכוש מוצר חשמלי גם אם הוא נקנה במחיר זול, ולגלות אחר כך כי מדובר במוצר שהוא לא ממש שווה את המחיר, גם את המחיר הזול שלו.

אז שימו לב, כאשר אתם באים לרכוש מוצר סיני, אתם חייבים לבדוק היטב האם מדובר בוצר איכותי, האם ישנה חוות דעת אוהדת של לקוחות והאם ישנן עלויות מכס או משלוח גבוהות.

התעניינו לגבי ליווי אישי בסין מהמקצוענים בתחום!

אודות המחבר

nobhillsoft@gmail.com'
השארת תגובה